درباره ما

بازدید: 932

مجموعه ونزر با هدف طراحی و تولید لوازم دکوراسیون ایجاد شده است. در عصر امروز زمان و نحوه استفاده بهینه از آن بسیار ارزشمند و با اهمیت می باشد از این رو انسان همواره برای رسیدن به اهداف خود کوتاهترین و دقیق ترین مسیر را انتخاب می کند مسیری که او را زودتر و مطمئن تر به هدف مورد نظر خود برساند در سال های اخیر دنیای مجازی و اینترنت کمک بسیار شایانی جهت رفع نیاز و عدم ائتلاف وقت و رسیدن به نتیجه و اطلاعات مطلوب در هر زمینه ای به بشریت کرده است و در این راه جدا از به هدر رفتن زمان که یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است در انتخاب ،مقایسه و شناخت جهت رسیدن به اطلاعات ،کالاها و خدمات مطلوب تر که هر روزه در حال تغییر و تکامل می باشد با کمترین هزینه و سریعترین زمان ،کمک چشمگیری کرده است از این رو ونزر قصد دارد با ارائه بهترین محصولات در حوزه دکوراسیون کمکی هر چند کوچک به جامعه و اقتصاد کشور انجام بدهد.

ونزر همواره در تلاش است که با شناسایی ، تحلیل و مقایسه کلیه ی محصولات در صنعت لوازم دکوری که بازار بسیار وسیعی دارد کالاهای با کیفیت همراه با قیمت واقعی را با سریع ترین سرویس دهی و پشتیبانی جهت رفع نیاز هموطنان گرامی خدمت رسانی بنماید.

محصولات ما متناسب با تولیدات روز جهان طراحی و تولید می شود. کیفیت مواد اولیه، رنگ و سلامت کالا تا رسیدن به دست شما تضمین می شود.

ما محصولات را بین 2 تا 4 روز کاری بعد از دریافت سفارش به سیستم ارسال تحویل می دهیم. محصولات تهران و کرج در همان روز و تحویل به سیستم ارسال، توزیع می شود و برای مشتریان عزیز شهرستانی نیز توسط تیپاکس یا پست ارسال می شود.

بازخوردها